عنوان : تقویت آنتن‌دهی همراه اول در روستاهای بخش جنگل رشتخوار در دستور کار قرار گرفت
تاریخ ثبت : 1398/04/26

رئیس مخابرات شهرستان رشتخوار؛

تقویت آنتن‌دهی همراه اول در روستاهای بخش جنگل رشتخوار در دستور کار قرار گرفت

  به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی ، مسعود تقی زاده رئیس اداره مخابرات شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی مخابرات استان از تقویت آنتن دهی اپراتور همراه اول در روستاهای حقناباد، فاضلمند، بندازبک و چاهشورک در بخش جنگل شهرستان رشتخوار خبر داد.

وی در همین رابطه با تقدیر از پیگیری های نماینده شهرستان با تأکید بر اینکه با اجرای این طرح رفع مشکل آنتن دهی تلفن همراه اول در روستاهای بخش جنگل شهرستان رشتخوار برطرف خواهد شد، اظهار داشت: با توجه به انجام کار تملک زمین کار نصب و راه‌اندازی سایت BTS همراه اول به‌منظور بهبود آنتن دهی تلفن همراه در روستاهای حقناباد، فاضلمند، بندازبک و چاهشورک شهرستان رشتخوار در دست اقدام قرار گرفت.

 رئیس مخابرات شهرستان رشتخوار یادآور شد: روستای جنت‌آباد نیز به‌زودی از نسل سه و چهار اینترنت جهت استفاده از دیتای موبایل که همزمان با سایت‌های BTS عملیاتی می شود، بهره‌مند خواهد شد.

وی همچنین از اجرای چندین طرح سایت BST جهت تقویت آنتن دهی در روستاهای شهرستان رشتخوار و بهره مندی چندین روستای پرجمعیت این شهرستان از اینترنت نسل های 3 و 4 همراه در آینده نزدیک  خبر داد.


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تست سرعت