عنوان : تمامی کسب و کارها نیازمند بستر IT هستند
تاریخ ثبت : 1398/04/24

مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی؛

تمامی کسب و کارها نیازمند بستر IT  هستند

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی،مهندس حسن اروجی در دیدار با فرماندار تربت حیدریه و مدیر مخابرات شهرستان تربت حیدریه با بیان اینکه  امروزه کم تر شغل و کسب و کاری را می توانیم در دنیا پیدا کنیم که نیازمند  بستر IT  نباشد بیان کرد:مقام معظم رهبری توجه بسیار زیادی به رونق تولید و همچنین توسعه کسب وکارها در بخش های مختلف دارند که این مهم باعث شده تا مجموعه مخابرات با تمام توان برای  توسعه زیرساخت های ارتباطی که یکی از نیازهای اولیه کسب و کارها است گام های اساسی را بردارد.

وی گفت: شهرستان تربت حیدریه یکی از شهرستان های مورد توجه مخابرات استان است و خوشبختانه اکنون ما مشلکی ارتباطی در چه در حوزه تلفن ثابت و چه در حوزه تلفن همراه در آن شهر نداریم و این آمادگی را داریم تا باتوجه به نیاز واحدهای تجاری و خانگی زیرساخت فناوری های نوین ارتباطی را در آن شهر گسترش دهیم.

مهندس حسن  اروجی افزود:در حال حاضر 6 سایت همراه در جهت بهبود کیفیت آنتن دهی موبایل در این تربت حیدریه در حال اخداث می باشد.

دکتر علی رستمی فرماندار ویژه تربت حیدریه هم در این دیدار ضمن تشکر و قدر دانی از خدمات مخابرات استان بیان کرد:یکی از درخواست های ما از مخابرات استان تقویت پوشش شبکه همراه اول در برخی از نقاط شهر تربت حیدریه و همچنین در برخی از مسیرهای اصلی مشهد به تربت حیدریه است.

وی گفت: خوشبختانه اکنون مشکل خاصی در حوزه مخابرات در این شهرستان وجود ندارد.

 

xx53UXjWnw


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تست سرعت