عنوان : برگزاری انتخابات سراسری دوره چهارم کمیته های انضباط کار در شرکت مخابرات ایران
تاریخ ثبت : 1398/04/22

برگزاری انتخابات سراسری دوره چهارم کمیته های انضباط کار در شرکت مخابرات ایران

انتخابات دوره چهارم نمایندگان کارگران و سرپرستان برای عضویت در کمیته های انضباط کار شرکت مخابرات ایران و شرکت های تابعه به طور سراسری برگزار می شود.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، بر اساس اعلام دفتر هماهنگی کمیته های انضباط کار شرکت، انتخابات دوره چهارم نمایندگان کارگران و سرپرستان برای عضویت در کمیته های انضباط کار شرکت مخابرات ایران و شرکت های تابعه روز دوشنبه ۷ مردادماه ۱۳۹۸ به طور سراسری برگزار می شود.

بر اساس این خبر، باتوجه به اجرای طرح یکپارچگی در شرکت مخابرات ایران و ادغام شرکت های مخابرات استانی، چهارمین دوره انتخابات سراسری نمایندگان سرپرستان و کارگران در چارچوب آیین نامه مصوب درقالب دو کمیته بدوی و یک کمیته تجدید نظر در شرکت مخابرات ایران برگزار می شود.

شایان ذکر است، آن دسته از سرپرستان و یا کارگران ستاد شرکت مخابرات ایران، شرکت های تابعه و یا مناطق،که قصد کاندیداتوری برای عضویت در کمیته های انضباط کار را دارند، ابتدا باید در سایت https://evote.tci.ir ثبت نام و سپس کارکنانی که درستاد ویا شرکت های تابعه داوطلب شده اند، مراتب داوطلبی خود را مکتوب و فیزیکی بصورت مستقیم و کارکنان استان ها نیز از طریق مدیران مناطق به دفتر هماهنگی کمیته های انضباط کار شرکت مخابرات ایران به نشانی: تهران ـ خیابان ولیعصر(عج)، نرسیده به پارک ساعی ، کوچه هجدم ، پلاک ۳۲، طبقه اول ارسال کنند.

لازم به ذکر است، بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده، روابط عمومی مخابرات مناطق در مقاطع زمانی تعیین شده، مراتب فرآیند برگزاری را به اطلاع عموم کارکنان در سراسر کشور خواهد رساند.


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تست سرعت