عنوان : برگزاری جلسه بررسی وضعیت زیرساخت های ارتباطی شهرستان مشهد و کلات
تاریخ ثبت : 1398/04/05

برگزاری جلسه بررسی وضعیت زیرساخت های ارتباطی شهرستان مشهد و کلات

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی،به منظور تعامل بیشتر و همچنین توسعه زیرساخت های ارتباطی در استان جلسه بررسی وضعیت زیرساخت های ارتباطی شهرستان مشهد و کلات با حضور حجت الاسلام و المسلمین پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی،مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی ،معاونان و اعضای شورای بخش مرکزی شهرستان مشهد در مخابرات استان برگزار شد.

بنابراین گزارش،مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی در ابتدای جلسه ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین گزارشی در خصوص آخرین وضعیت زیرساخت های ارتباطی استان ارائه و از برنامه های مخابرات برای توسعه شبکه ارتباطی در سال 98خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی  در این جلسه گفت: با توجه به ارائه این گزارش شاهد این هستیم که بیشتر روستاهای خراسان رضوی دارای امکانات زیرساختی ارتباطی از جمله تلفن ثابت و پوشش همراه اول هستند که این نشانگر عزم و اراده جدی مسئولین مخابرات استان برای ارائه خدمات به مناطق کم برخوردا است.

مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی هم در این جلسه ضمن اشاره به اینکه اکنون ما در خراسان رضوی بیش از 4 میلیون و 500 مشترک تلفن همراه ، بیش از 2 میلیون و 500 مشترک تلفن ثابت و همچنین بیش از 650 هزار مشترک اینترنت ADSL  داریم بیان کرد: اکنون 73 شهر استان تحت پوشش شبکه ،3 جی و 4 جی همراه اول  است و ضریب نفوذ تلفن همراه اول هم  در استان بیش از 85 درصد است.

مهندس حسن اروجی گفت:یکی از پروژه های خوبی که  مخابرات در استان در حال انجام آن می باشیم برگردان مشترکین

تلفن ثابت  GSM-WLLروستای بر روی شبکه همراه اول است که با اتمام این پروژه این مشترکان دارای ارتباط مطلوب تری خواهند شد.

گفتنی است در این جلسه اعضای شورای بخش مرکزی شهرستان مشهد، خواهان توسعه زیرساخت های ارتباطی و توجه حداکثری مخابرات به روستاهای این بخش شدند.

yOPPdQocNP

oeNtANWs1U

kxgf7YO36S


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تست سرعت