عنوان : بیش از 2هزارو 800 روستا در خراسان رضوی دارای ارتباط هستند
تاریخ ثبت : 1398/03/20

مهندس اروجی؛

بیش از 2هزارو 800 روستا در خراسان رضوی دارای ارتباط هستند

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی،سرپرست مخابرات استان ضمن اشاره به اینکه پوشش ارتباطی روستاهای استان از تهعدات مخابرات و همراه  اول در استان نیست اما با توجه به اینکه ما بتوانیم خدمات شایسته ای را به مردم روستا های استان ارائه کنیم ،اکنون 2 هزارو 824 روستا دارای ارتباط هستند بیان کرد:ارتباط در روستا ها به  2 بخش ارتباط تلفن خانگی و همچنین ارتباط تلفن همراه تقسیم بندی می شود که ما در حوزه تلفن ثابت در روستاها هیچ گونه مشکلی نداریم و اکنون اکثر روستاهای استان دارای ارتباط تلفن خانگی می باشند که تعداد روستاهای دارای ارتباط به 2 هزارو 600 روستا می رسد.

 وی  همچنین به موضوع ارتباط شبکه تلفن همراه اول در روستاهای استان  اشاره کرد  و افزود:ما به صورت پیوسته در حال  بهینه سازی سایت های همراه اول در سطح استان هستیم که این مساله باعث می شود تا ما ارتباط همراه اول روستاها را به صورت پایدار و فعال نگه داریم.

 مهندس اروجی گفت:در چند روز اخیر گزارشی در خصوص وضعیت نامطلوب آنتن دهی همراه اول در روستای دزق شهرستان مشهد داشتیم که بلافاطه با اعزام تیم های فنی به محل ،سایت های موجود در نزدیکی این روستا مورد بررسی و همچنین بهینه سازی قرار گرفت و ارتباط تلفن همراه اول به صورت پایدار درآمد.

سرپرست مخابرات استان افزود:مشترکان همراه اول در هر کجای استان می توانند با شماره گیری سامانه 9990 مشکل ارتباطی خود را اعلام کنند تا بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل ارتباطی را برطرف کنیم.

وی افزود: ایجاد ارتباط در روستاها باید از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات USO  انجام شود ،که خوشبختانه این موضوع هم در حال انجام است و ایجاد ارتباط در روستاها از اولویت های این وزارتخانه می باشد.

 

jMpbHLDGLA


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تست سرعت