عنوان : زیرساخت های ارتباطی خراسان رضوی مجهز به آخرین تکنولوژی ارتباطی است
تاریخ ثبت : 1398/03/01

مهندس اروجی در  جلسه معرفی سامانه ارسال هوشمند پیام صوتی؛

زیرساخت های ارتباطی خراسان رضوی مجهز به آخرین تکنولوژی ارتباطی است

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی،سرپرست مخابرات استان در جلسه معرفی سامانه ارسال هوشمند پیام های صوتی که به میزبانی شرکت برق استان خراسان و با حضور مدیر شرکت برق منطقه خراسان رضوی و جمعی از مدیران ارشد این شرکت برگزار شد ضمن اشاره به اینکه زیرساخت های ارتباطی در این استان مجهز به آخرین تکنولوژی ارتباطی روز دنیا است بیان کرد:ما در مجموعه مخابرات استان همیشه سعی کرده ایم تا با ایجاد یک بستر مناسب در حوزه ICT  سرویس های متنوعی را در اختیار سازمان ها ،ادارات و شرکت های مختلف ارائه کنیم.

وی گفت: بدون شک دیگر کم تر منزل مسکونی یا فردی را پیدا می کنیم که دارای تلفن ثابت و همراه نباشد و این موضوع باعث شده تا دیگر شرکت های خدماتی بتوانند  از چنین بستر ارتباطی به خوبی برای ارائه خدمات  الکترونیکی به مشتریان خود استفاده کنند.

سرپرست مخابرات منطقه خراسان رضوی ضمن اشاره به اینکه سامانه ارسال هوشمند پیام صوتی برای مشترکان یک سامانه پیشرفته و به روزی است بیان کرد: ما با تمام توان با مجموعه برق خراسان رضوی در جهت استفاده از این سامانه همکاری می کنیم تا بتوانند به بهترین نحو ممکن خدمات خود را به مشترکانشان  اطلاع رسانی کنند.

مدیر عامل شرکت برق منطقه خراسان رضوی هم با اشاره به اینکه استفاده از سامانه ارسال هوشمند پیام صوتی برای این شرکت بسیار مفید بوده است گفت:خوشبتخانه ما از طریق این سامانه توانسته ایم پیام های آموزشی مدیریت مصرف برق و همچنین قطعی های اضطراری را به مشترکان خود اطلاع رسانی کنیم.

مهندس ریاحی افزود: همکاری سازمان ها ,ادارات و سایر شرکت ها باید با مجموعه مخابرات نسبت به گذشته بیش از پیش گسترش پیدا کند تا شاهد توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی باشیم.

 

SCLfPKPt8z


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تست سرعت