عنوان : نشست رسمی کارگروه مدیریت بحران مخابرات منطقه خراسان رضوی
تاریخ ثبت : 1398/02/23

 

به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی در این نشست که با حضور مشاور فنی مدیر منطقه و معاون ارتباطات سیار و جمعی از مدیران و کارشناسان واحدهای مختلف برگزارشد . گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای پایداری ارتباطات مخابرات ارائه شد و سپس اجرای مانور در راستای ارائه و نمایش تجهیزات و توانمندی ها و حفظ آمادگی نیروهای ستادی و عملیاتی و همچنین آماده به کار بودن تجهیزات ستاد مدیریت بحران منطقه خراسان رضوی از دیگر مواردی بود که با حضور نمایندگان شرکت ارتباطات سیار در محل مرکز EOC برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا گزارشی از ساختار، عملکرد، تجهیزات توانمندی های مخابرات منطقه خراسان رضوی ارائه گردید و پس از بحث و تبادل نظرو تجربیات سند آمادگی برای شرایط اضطراری توسط نمایندگان شرکت ارتباطات سیار تشریح و ارائه گردید.

در پایان مانور دور میزی با شبیه سازی وقوع زلزله در شهر مشهد و آسیب دیدن زیرساختهای ارتباطی و سقوط دکل BTS اجرا گردید که پس از طرح موضوع و بررسی میزان حادثه در ستاد مزبور مسئولیت هر یک از اعضا مشخص و سپس گروه پیشرو جهت بررسی شرایط منطقه حادثه دیده به منطقه اعزام شدند و بعد از آن بر اساس گزارشات گروه پیشرو گروه عملیاتی مرتبط با حادثه به منطقه فرضی اعزام شدند. براساس این خبر بازسازی و بازیابی تجهیزات آسیب دیده سایت BTS همراه اول با تحقق اهداف پیش بینی شده به پایان رسید.

zgTlu13GhB


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تست سرعت