عنوان : مهندس اروجی در دیدار با فرماندار فیروزه
تاریخ ثبت : 1398/02/23

 

امروزه زندگی مردم با تکنولوژی ارتباطات گره خورده است .

 

          مهندس اروجی سرپرست مخابرات منطقه خراسان رضوی در دیدار با فرماندار شهرستان فیروزه گفت : امروزه فناوری با زندگی روزانه مردم گره خورده و هر روز به تعداد استفاده کنندگان از تکنولوژی فناوری ارتباطی افزوده می شود .

وی با اشاره به اهمیت و نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در توسعه و پیشرفت جامعه تصریح کرد : حتی در دور ترین روستاها و نقاط کشور مردم از خدمات مخابراتی و اینترنت جهت پیشبرد امور زندگی خود بهره می گیرند .

مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی ضمن ابراز نگرانی از بروز سرقت کابل های مخابراتی و ایجاد خسارت به بیت المال تاکید کرد : وجود اینگونه مشکلات ، متاسفانه توسعه زیر ساخت ها و خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان فیروزه را با کندی مواجه خواهد ساخت که در این خصوص لازم است تا با همکاری مسئولان و مردم اقدامات موثرتری در جهت جلوگیری از تکرار آن صورت پذیرد .

در این دیدار دکتر حکیم پور فرماندار فیروزه نیز ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته توسط مخابرات در شهرستان فیروزه خاطر نشان ساخت ، اقدامات مخابرات در این شهرستان برای ایجاد رفاه و امنیت و توسعه زیر ساخت ها قابل توجه بوده است و انتظار می رود همانند گذشته در جهت گسترش خدمات مخابراتی در این شهرستان گامهای ارزنده ای برداشته شود .

شایان ذکر است شهرستان فیروزه در حال حاضر بیش از 11 هزار تلفن ثابت مشغول به کار و 8 هزار و 500 مشترک تلفن همراه دارد .

 


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تست سرعت