عنوان : هوشمند سازی مشهد نیازمند همکاری بیش از پیش مسئولان با یک دیگر است
تاریخ ثبت : 1398/02/21

سرپرست مخابرات منطقه خراسان رضوی؛

هوشمند سازی مشهد نیازمند همکاری بیش از پیش مسئولان با یک دیگر است

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی،مهندس حسن اروجی با اشاره به اینکه شرکت مخابرات ایران و همراه اول همیشه نگاه ویژه ای به این کلان شهری مذهبی داشته و دارند بیان کرد:شرکت مخابرات ایران و اپراتور همراه اول برای استان خراسان رضوی و بویژه شهر مشهد مقدس به منظور توسعه شبکه موبایل از نسل و چهارم پروژه هایی را مشخص کرده است و برای این منظور تجهیزات مورد نیاز را از سال گذشته خریداری کرده که این تجهیزات هم اکنون در انبارهای خراسان رضوی نگهداری می شود.

وی گفت:یکی از دلایل اصلی که این تجهیزات در انبار خاک می خورد این است که هنوز تملک ملک برای نصب این سایت ها در برخی نقاط مشهد صورت نگرفته است و این موضوع باعث شده است که ما در برخی از نقاط مشهد دچار ضعف آنتن دهی باشیم.

سرپرست مخابرات منطقه خراسان رضوی با اشاره به اینکه شهرداری مشهد برای کاهش هزینه ها قصد دارد تا فعالیت چند اپراتور را تجمیع و در قالب یک سایت ارائه کند بیان کرد: این تصمیم شهرداری باعث مقاومت مردم و همچنین نگرانی آنها برای برخی مسائل احتمالی شده است و در نتیجه مردم از نصب دکل های مخابراتی در املاک و محل سکونتشان ممانعت می کنند.

مهندس اروجی گفت:ما از مسئولان شهری از جمله مسئولین شهرداری مشهد خواستار این هستیم تا موضوع تملک را به خود اپراتور همراه اول واگذار کند تا ما بتوانیم با طراحی و نصب سایت کوچکتر تجهیزات را نصب کنیم.

وی افزود:نکته قابل توجه اینجاست که ما برای تملک محل برای نصب سایت ها در سایر شهرستان های مشکل خاصی نداریم و این پروسه با سرعت خوبی در حال انجام است.

سرپرست مخابرات منطقه خراسان رضوی در انتها گفت: مشهد نیازمند نصب 120 سایت جدید است تا پوشش 3G و 4G  به صورت مطلوب در اختیار همه شهروندان و زائران قرار بگیرد.


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تست سرعت