عنوان : باید در شرایط امروزی ،با کار جهادی و تلاش بیشتر به وظیفه خود بهتر عمل کنیم
تاریخ ثبت : 1398/02/09

مهندس اروجی؛

باید در شرایط امروزی ،با کار جهادی و تلاش بیشتر به وظیفه خود بهتر عمل کنیم

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی،سرپرست مخابرات استان در جلسه با اعضای بسیج،انجمن اسلامی و ایثارگران ضمن اشاره به اینکه نیروهای بسیجی،ایثارگران و انجمن اسلامی هر جا که حضور دارند با توجه به تخصص ، تجربه  و تعهدی که دارند امورات مربوطه را با  کیفیت بهتری انجام می دهند بیان کرد: در شرایط امروزی که دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران خواهان ایجاد اختلاف و همچنین بروز شرایط اقتصادی دشواری در کشور هستند تا مردم را علیه نظام اسلامی تشویق کنند باید ما با کارجهادی و تلاش بیشتر به وظیفه خود عمل کنیم و تا حد توان در راستای ارائه خدمات بهتر به مردم گام های اساسی را برداریم.

وی گفت:رونق تولید و اقتصاد مقاومتی باید در سر لوحه تمام کارهای ما باشد و ما باید با توسعه فناوری و اطلاعات به گسترش کسب و کارها  که امروز وابستگی بسیار زیادی به IT  دارند  به این چرخه کمک کنیم.

امینیان مدرس دبیر انجمن اسلامی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات  هم در این جلسه نیز در مطالبی با تاکید بر اینکه انجمن اسلامی نماد وحدت اسلامی است گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب و محور عملکرد اعضای انجمن اسلامی است.

زمانیان مسئول پایگاه بسیج مخابرات منطقه خراسان رضوی افزود:خوشبختانه در پایگاه بسیج مخابرات استان افراد متخصص و جوانی حضور دارند و ما با اعلام آمادگی آماده خدمت رسانی جهادی و خالصانه در تمام زمینه ها هستیم.

7UtEzIvpzx

jKD08JpVVK


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تست سرعت