عنوان : پاسخگوئی مستقیم مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی در برنامه زنده تلویزیونی
تاریخ ثبت : 1397/12/05

پاسخگوئی مستقیم مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی در برنامه زنده تلویزیونی

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی خراسان رضوی،مهندس علی کارگزار ضمن حضور در برنامه تلویزیونی اشاره که به صورت مستقیم از شبکه پایتخت معنوی ایران پخش شد،به سوالات متعدد مخاطبین پاسخ داد و همچنین توضیحاتی را در خصوص زیرساخت های مخابراتی در استان به بینندگان این برنامه ارائه کرد.

مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی در این برنامه به پوشش حداکثری تلفن همراه اول در جاده های اصلی و همچنین تمام شهرهای استان اشاره و بیان کرد:ما در خراسان رضوی بیش از 4 میلیون و 500 مشترک تلفن همراه داریم  و اگر هر کدام از مشترکین ما در هر نقطه ای که حضور دارند برای برقراری ارتباط دچار اختلال می شوند ،می توانند به صورت شبانه روزی با شماره 9990 به صورت رایگان تماس برقرار کنند و مشکل خود را بیان کنند.

وی گفت:گاهی اوقات در کلان شهر مذهبی مشهد شاهد این مهم  هستیم که در بعضی از نقاط، مشترکان دچار اختلال در برقراری ارتباط تلفن همراه می شوند که این دلایل مختلفی  از جمله عوامل طبیعی و یا ساخت و سازهای مرتفع  دارد که میطلبد برای رفع این نواقص سایر دستگاه ها از جمله شهرداری با مخابرات استان  همکاری داشته باشند.

مهندس کارگزار افزود:عوامل فنی و مهندسی مخابرات منطقه خراسان رضوی در هر ساعت از سبانه روز آمادگی ارائه خدمات را به مشترکان دارند.

مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی در بخش پایانی صحبت های خود به حضور میلیونی زائران امام مهربانی ها در ایام نوروز در مشهد مقدس اشاره کرد و افزود: ما در طول سال همیشه برای خدمت رسانی به زائران و مجاوران این امام همام آماده هستیم و امسال هم  با توجه به زیرساخت های که بیشتر در اطراف حرم مطهر مهیا و در حال آماده سازی است ارتباط پایداری را به زائران و مجاوران امام مهربانی ها ارائه خواهیم کرد.

JnOEOAIVjT


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

تست سرعت