عنوان : کلاس آسیب های اجتماعی در خصوص فضای مجازی در مخابرات استان
تاریخ ثبت : 1397/11/13

با حضور مدرس پلیس فتا برگزار شد؛

کلاس آسیب های اجتماعی در خصوص  فضای مجازی در مخابرات استان

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی،سرهنگ صارمی مدرس پلیس فتا در کلاس  بررسی آسیب های اجتماعی در خصوص فضای مجازی  که با حضور جمعی از کارشناسان مخابرات استان  و  شهرستان ها(به صورت ویدئو کنفرانس ) برگزار شد ،ضمن اشاره به اینکه فضای مجازی با تمام خوبی های که دارد دارای آسیب های جدی  اجتماعی است بیان کرد: ارتباط از طریق فضای مجازی در سال های اخیر جایگاه قابل توجهی در بین نسل جوان جامعه ما پیدا کرده است . شبکه های   اجتماعی در ابعاد مختلف زندگی افراد (فردی و اجتماعی) تأثیرگذارند و در شکل دهی به هویت نقش دارند و حتی روی ابعاد اقتصادی و اجتماعی و سیاسی جوامع هم تأثیرگذارند.

وی گفت :ما باید با یک الگوی مناسب آسیب های فضای مجازی را که همه به آن واقف هستیم شناسائی و راه حل های مناسبی را برای آن تهدید ها مهیا و از آنها به موقع در راستای خنثی سازی آسیب ها استفاده کنیم.

سرهنگ صارمی افزود: برخی روش های ترویج سبک زندگی غربی در فضای مجازی ،تبلیغ مارک ها، برندها، مد و لباس غربی،اسطوره سازی از سلبریتی های غربی،ترویج روابط جنسی خارج از خانواده،ترویج خرافه گرایی از قبیل طالع بینی، فال روزانه، بازی های رایانه ای خرافی،ترویج مادیات پرستی و ماتریالیسم در زندگی و ترویج مفاهیم روانشناسی غربی و مدیریت زندگی بر مبنای غربی از جمله آسیب های اجتماعی فضای مجازی هستند که باید نسبت به آنها هوشیار باشیم.


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

تست سرعت