عنوان : بازدید وزیر ارتباطات از غرفه مخابرات منطقه خراسان رضوی
تاریخ ثبت : 1397/10/14

بازدید وزیر ارتباطات از غرفه مخابرات منطقه خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی،آذری جهرمی در بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ایرانکام و هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند و غرفه مخابرات منطقه خراسان رضوی با اشاره به اینکه شرکت مخابرات ایران با ارائه سرویس های متنوعی که به مردم ارائه می دهد توانسته است زیرساخت های خوبی را در حوزه فناوری و ارتباطات در کشور ایجاد کند بیان کرد:برگزاری چنین نمایشگاهی که در آن بیش از 250 شرکت و استارت آپ ها گرد هم جمع شدند به پیشرفت تکنولوژی و فناوری اطلاعات کمک بسیار زیادی میکند و زمینه مساعدی را برای هوشمند سازی شهر مشهد ایجاد می کند.

وی گفت: فضای مجازی می ‌تواند تبدیل به بستری در کشور شود که مورد استفاده قرار بگیرد و جوانان از آن برای توسعه کسب و کار خود استفاده کنند و روی این بستر کسب و کار بومی شکل دهند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع مسئله فیلترینگ  اشاره کرد وگفت: ما با مسئله فیلترینگ به تازگی روبرو نبوده ایم و واقعیت این است که تجربه نشان داده فیلترینگ جواب نمی‌ دهد. 

وی تاکید کرد: اگر بخواهیم فضای مجازی را در کشور توسعه داده و در این حوزه به سوی استقلال پیش رویم و در فضای جهانی سهم خود را افزایش دهیم به یک حرکت همسو و هم جهت بین مسئولان و توجیه و همگام سازی مردم نیاز داریم.

مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی هم با اشاره به اینکه مخابرات سعی دارد با ایجاد زیر ساخت مناسب ارتباطی در کشور زمینه شکوفائی شرکت ها و استارت آپ های نوپا را ایجاد کند بیان کرد:خوشبختانه با فعالیت های خوبی که در حوزه زیرساخت در خراسان رضوی انجام داده ایم اکنون تمامی شهرهای استان تحت پوشش اینترنت نسل سوم و چهارم هستند.

مهندس علی کارگزار گفت:ما توانسته ایم با ایجاد سرویس های جدید مانند FTTH  و دیگر سرویس ها با کمک فناوری فیبر نوری مشکل ارتباط بسیاری از شرکت های که در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت می کنند را حل کنیم.

d7b5HfLbbS

DVs4Mq6sef

eVNFIkt1tg


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

تست سرعت