عنوان : مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی در برنامه دستاوردهای 40 ساله انقلاب ؛
تاریخ ثبت : 1397/09/14

مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی در برنامه دستاوردهای 40 ساله انقلاب ؛

دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه مخابرات بر هیچکس پوشیده نیست

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی،مهندس کارگزار در برنامه تلویزیونی دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی صداوسیمای خراسان رضوی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیار زیادی در حوزه های  مختلف داشته است  بیان کرد: بیش از سی سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می گذرد. این انقلاب پدیدهای الهی و مبارک بود که در اواخر قرن بیستم ، جهان را به لرزه درآورد و نور امید را در دل مسلمانان و مستضعفان عالم روشن کرد.

وی گفت:تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ما شاهد حداقل امکانات ارتباطی در کشور بودیم به طوری که مردم  برای برقراری یک تماس ساده باید ساعت ها در صف های مخابراتی معطل می شدند و در نهایت یک ارتباط بی کیفیت و با کلی قطعی برقرار می کردند.

مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی با اشاره به اینکه به برکت انقلاب اسلامی اکنون بیش از 98 درصد جاده های پر تردد کشور به شبکه مخابراتی متصل هستند اظهار کرد:با همت و تلاش شبانه روزی متخصصان داخلی، اکنون بیش از 4 هزار کیلومتر از جاده های خراسان رضوی تحت پوشش تلفن همراه اول قرار دارند و بیش از 3 هزارو نهصد سایت BTS  در این استان ارتباط بین 5 میلیون مشترک تلفن همراه اول را در خراسان رضوی برقرار می کند.

مهندس کارگزار در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع محرومیت زدایی روستاها به برکت انقلاب اسلامی اشاره  و بیان کرد:تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی کلا 31 روستا در خراسان رضوی دارای ارتباط مخابراتی بودند که این رقم در چهل سالگی انقلاب اسلامی  به بیش از 2 هزارو 700 روستا می رسد.

وی گفت :همچنین در ارائه سرویس های جدید مخابراتی مانند فیبر نوری ،سرویس VDSL و FTTH  دستاوردهای خوبی به دست امده است.


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

تست سرعت