عنوان : برگزاری نشست کمیته حسابرسی در مخابرات منطقه خراسان رضوی
تاریخ ثبت : 1397/08/20

برگزاری نشست کمیته حسابرسی در مخابرات منطقه خراسان رضوی

 به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی ،نشست کمیته حسابرسی استان های خراسان رضوی،شمالی،جنوبی و سیستان و بلوچستان ،مازندران ،گیلان و گلستان ازهجدهم  آبان ماه سال جاری به مدت 2 روز به میزبانی مخابرات منطقه خراسان رضوی  در هتل  بهمن برگزار شد.

مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی در این نشست با اشاره به اینکه اکنون مخابرات منطقه خراسان رضوی از لحاظ ارائه خدمات ارتباطی به مشتریان از جایگاه خوبی در کشور برخوردار است بیان کرد:در ایام دهه پایانی ماه صفر که بیش از 5 میلیون زائر در مشهد مقدس حضور داشتند ،خوشبختانه با اقدامات مناسبی که پیش بینی شده بود،پوشش همراه اول در کلیه مسیرهای منتهی به مشهد مقدس و همچنین این کلانشهر مذهبی بسیار خوب گزارش شد.

مهندس کارگزار افزود:در شرایط رقابتی امروز که همه اپراتورها سعی می کنند که از یک دیگر در ارائه خدمات ارتباطی سبقت بگیرند،ما باید سعی کنیم تا با بکارگیری اخرین تجهیزات ارتباطی و همچنین تعهد سازمانی خدمات مطلوبی را به مشتریان خود ارائه کنیم.

وی گفت:کمیته حسابرسی هم در مشخص کردن انحرافات مالی و همچنین شفاف سازی اطلاعات برای سهامداران نقش بسسیار مهمی دارد و ما بسیار خوشحال هستیم که میزبان این کمیته مهم در مشهد مقدس می باشیم.

gSA8bVLEde


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

تست سرعت