عنوان : تلفن های همگانی با هدف استفاده بهینه در استان بروز رسانی شد
تاریخ ثبت : 1398/09/09

معاون تجاری مخابرات منطقه خراسان رضوی؛

تلفن های همگانی با هدف استفاده بهینه در استان بروز رسانی شد

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی،مهندس موسوی نژاد ضمن اشاره به اینکه زیرساخت  های بسیار خوبی در حوزه تلفن ثابت در این استان وجود دارد و دستگاه های هوشمند  تلفن همگانی هم دارای ظرفیت بسیار خوبی هستند بیان کرد:شرکت مخابرات ایران به منظور دسترسی آسان کاربران تلفن همگانی به کارت های قابل شارژ،طرح به روز رسانی تلفن های همگانی را به اجرا در آورده است .

وی گفت:برای فعالسازی کارت تلفن قدیمی با مراجعه به مراکز مخابراتی و پس از ثبت کارت تلفن به نام مشتری،رمز 4 رقمی به کارت تلفن اختصاص می یابد و در صورتی که مشتریان هم کارت تلفن جدید خریداری کنند آن کارت به نام مشتری ثبت و رمز 4 رقمی به کارت تلفن اختصاص می یابد.

معاون تجاری مخابرات منطقه خراسان رضوی با اشاره به اینکه در کارت تلفن جدید خریداری شده  مبلغی به عنوان شارژ اولیه موجود است بیان کرد:در صورت نیاز به افزایش  شارژ کارت از سه روش مراجعه به مراکز مخابراتی،مراجعه به سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس tci.ir ،خرید شارژ از طریق تلفن همراه با شماره گیری کد #20*  امکان پذیر است و درصورت مسدودی کارت تلفن خریداری شده انتقال شارژ به کارت تلفن جدید امکان پذیر است.

نحوه استفاده از کارت فعال شده

مهندس موسوی نژاد گفت :مشترکان باید ابتدا کارت تلفن خود را در کارت خوان تلفن همگانی قرار دهند که در این قسمت پیام در حال ارزیابی اعتبار کارت مشاهده می شود سپس باید رمز چهار رقمی خود را وارد کنند که بعد از مشاهده پیام لطفا شماره گیری نمایید کارت فعال می شود.

معاون تجاری مخابرات منطقه خراسان رضوی افزود: با توجه به قابل شارژ بودن کارت های تلفن، از دور انداختن آن پس از اتمام شارژ مشترکان خود داری کنند  و در صورتی که مشترک هنگام استفاده از کارت تلفن خود پیام کارت غیر مجاز می باشد را در دستگاه تلفن همگانی مشاهده کرد به مراکز مخابراتی مراجعه کند.


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تست سرعت